Konkurss “Kitarripalavik”

Taaskord toimub KITARRIPALAVIK

On kätte jõudmas sügis ja klassikalise kitarri õpilastele mõeldud konkurss KITARRIPALAVIK, mille auhinnaks on Kontsertsalvestus koos otseülekandega internetis. Kontsert toimub Hopneri majas, 3.detsembril.

Konkurss on mõeldud 7-26 aastastele noortele. Registeerimistähtaeg konkursile on 28.oktoober. Valikmäng toimub 12.novembril, Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli saalis. Lõppkontserile Hopneri majja valitakse esinema kõige tublimad noored. Hinnatakse artistlikkust, mänguoskust, esinemisjulgust ja kvaliteeti.

12. novembril toimuvale valikmängule saab registreerida saates oma nime, vanuse, kava, kava pikkuse, õpetaja nime ja muusikakooli (kui õpib muusikakoolis) nime aadressile kitarripalavik@gmail.com hiljemalt 28. oktoobriks.

Seekordne Kitarripalavik on pühendatud kõikidele kodumaistele heliloojatele ning Hispaania kitarrimuusikale (N: Luis de Milan, Alonso Mudarra, Gaspar Sanz, Dionision Aguado, Fernando Sor, Francisco Tarrega, Joaquin Turina, Federico Moreno Torroba ja kõik teised Hispaania heliloojad).

Et korraldusmeeskond oma tööd õlitatult teha saaks on vaja valikmängu päeval kaasa võtta 10 eurot KITARRIPALAVIKU leevendamiseks.

Parimad kitarristid pääsevad kontsertsalvestusele žürii otsusel. Žürii esimees on kitarrist Tallinna Kitarrifestivali peakorraldaja Tiit Peterson. Artistlikkust hindab Linnateatri näitleja Andero Ermel.

KITARRIPALAVIK toimub tänu meie vabatahtlikele noortele ja headele koostööpartneritele: Hopneri maja, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool, ETV+

Lisainfot konkursi tingimuste ja abi kava koostamisel: Vahur Kubja
kitarripalavik@gmail.com
5667 0908

Sündmuste kalender

8
juuni
09:00 to 00:00
from 08-06-19 to 14-06-19
09:00 to 00:00