Kogumikus on 100 pala. Palad on mõeldud muusikakooli kõigi astmete õpilastele ja nad on järjestatud alates kergematest raskemateni. Palad on enamasti kirjutatud heliloojate-kitarristide poolt, kes tunnevad nii pilli spetsiifikat, kui ka pedagoogilist metoodikat. Selliseid lugusi on aastatega väga palju kogunenud ja valiku nendest teeb ekspertide grupp, mis koosneb kogenud kitarriõpetajatest, kes vaatavad selle metoodiliselt üle, vajadusel lisavad paladele sõrmestust, panevad lood järjestusse. Kogumik valmib nii paberkandjal, kui ka digitaalsel kujul. Digitaalne versioon ilmub Muusikakoolide Liidu kodulehel ja ka Eesti Kitarriseltsi kodulehel. Kogumikus on 10-15 erinevat helilooja nime. Oma muusikalist panust lubasid anda sellised heliloojad nagu: Robert Jürjendal, Lauri Jõeleht, Ranno Nurmsaar, Vaido Petser, Dimitri Timošenko, Juliana Kuklin ja teised. Nende muusika on korduvalt mängitud konkursidel ja õpilaskontsertidel. Paladest on plaanitud teha ka helisalvestus, mille salvestab professionaalne interpreet.

Võib annetada raha meie konto numbrile Eesti Kitarriselts MTÜ EE982200221011489392 märksõnaks NOODIKOGUMIK